Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krótki spacer Gawronika

(3)
2005-11-16 14:39 | Polityka.pl
  • 2005-11-16 14:39 | MarekR

    MIAŁ PECHA

    Gawronik miła szczęście robić biznez na początku lat dziewięćdziesiątch. W tamtym okresie prawo było niespójne i pełne luk. Sprytny prawnik świetnie to wykozystał. MIał jednak pecha-kombinowali wszyscy a on siedzi!!
  • 2005-11-20 14:26 | koko

    Sprawap.Gawronika

    I badrzo dobrze tam nalezaloby jeszcze wiecej wsadzic" i jeszcze na dluzej, natomiast zle sie dzieje ze tacy wiezniowie powinni w publicznych miejscach zamiatac chodniki a zeby nie zwiali powiazac ich wszystkich "LANCUCHEM" jak w Ameryce. Dlaczego tego przykladu nie wprowadzono w Polsce. Wiele innch sie malpuje z Ameryki ale tego nie CIEKAWE. ??????????