Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Znajdź swój flow

(3)
2005-11-21 10:53 | Polityka.pl
  • 2005-11-19 18:32 | jas

    Re: przepływ

    A w jakiż to sposób, u diabła, autorka pożeniła MAO z przepływem Csikszentmihalyiego? Przecież on słowem na ten temat nie pisze! Czyżby to nowa synteza p. Pietkiewicz?
  • 2005-11-21 10:53 | yves

    przepływ

    Dlaczego w artykule występuje słowo "flow"? Tłumaczone jest ono jako "przepływ", pod takim też tytułem książka Csikszentmihalyego została w Polsce wydana. Błagam "Politykę" o niezaśmiecanie języka polskiego.