Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pryszcz na ekranie

(4)
2005-11-16 17:58 | Polityka.pl
 • 2005-11-16 17:58 | WWT

  Zakodować

  Proponuję zakodować wszystkie kanały telewizyjne i będzie święty spokój! A tak poważnie - w tv publicznej nie powinno być reklam - jak ich nie stać -obniżyć zarobki, skrócić czas nadawania programu i zwolnic paru ludzi - abonamentu wystarczy aby emitować wartościowe pozycje! Np. taka durnowacizna z Moellerem w sobotę na dwójce - nawet nie pamiętam tytułu - naprawdę szkoda publicznej kasy. Albo taka Szanowna Pani Jaworowicz - obrończyni uciśnionych a primo voto działaczka ZSMP(wie ktoś jeszcze co to znaczyło). Jak bym się dłużej zastanowił, pewnie bym znalazł całą masę przykładów, na co trwonione są pieniądze z abonamentu. "WWT - wiecznie wkurzony telewidz
 • 2005-11-17 09:19 | PaSkal

  Nagrywać

  Kto komu każe oglądać film dziś, kiedy można go obejrzeć jutro, szybciutko przewijając 15-minutowe bloki. W ten sposób zamiast trzech godzin, film skraca się do dwóch. Robię tak od kilku lat i nie narzekam."
 • 2005-11-18 05:40 | Daniel

  szkoda gadać

  Dawno temu -a było to ładnych kilka lat wstecz na reklame reagowałem całkiem spokojnie,kolejne lata przyniosły pogorszenie( wychodziłem z psem na spacer w trakcie emisji i sporadycznie wracałem aby dokończyc program) w tej chwili nie mam telewizora i mam więcej czasu dla rodziny a wystarcza mi prasa i radio nie wspominając o internecie.