Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Popularne jak seks

(3)
2005-11-23 09:47 | Polityka.pl
  • 2005-11-23 09:47 | TomaszM

    Ciekawe

    Bardzo interesujący i porządkujący wiedzę z tematu artykuł.
  • 2005-11-23 11:01 | Bratek

    WMA lepszy od mp3?!?

    dlaczego niby WMA jest lepszy od mp3 ?? to chyba lekka nadinterpretacja, trwa wokól tego spór, ale nie ma dowodów jednoznacznych! "Microsofts claim for FM quality at phoneline speeds is not true. Also, Microsofts second claim that WMA provides CD quality at 64kbps is entirely wrong. Not only does the 64kbps WMA lack in violin detail, but even at 128kbps (which Microsoft touts as "audiophile") suffers from overbrightness." http;//ekei.com/audio/