Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Patenty Świtalskiego

(2)
2005-11-24 07:01 | Polityka.pl
  • 2005-11-24 07:01 | realista

    Pan od "Żabek"

    Czytałem cały artykuł. Jednym słowem facet kupował sobie wszystkich (nawet szefa policyjnego wydziału ds. przestępstw gospodarczych), a nie liczył się z nikim. O słabości tylko tego państwa świadczy fakt, że gość żyje w jakimś pałacu zamiast w Strzelacach Opolskich, Rawiczu i podobnym "kurorcie"."Żenada. Gdzie my żyjemy? To Europa czy jakis Salwador, Peru czy inny Paragwaj?