Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kapelusze przeciw beretom

(5)
2005-11-28 15:43 | Polityka.pl
 • 2005-11-27 21:11 | Marek Chrapan

  Re: Kapelusze...

  Matactwa Tuska i jego kolesi si%E9gaj%E1 pocz%E1tków ,,transformacji,, i to w doprowadzeniu Kraju do ruiny gospodarczej. WSZYSCY DOTYCHCZAS RZ%C1DZ%C1CY POWINNI STAN%C1C PRZED TRYBUNALEM STANU ZA ZNISZCZENIE GOSPODARKI, DOPROWADZENIE NARODU DO N%C9DZY, A WI%C9C ZA ZDRAD%C9 STANU. Rz%E1d PiSu ma OBOWI%C1ZEK rozliczenia ukladu Magdalenkowego z calosci rzadów, a szczególnie weryfikacji poszczegolnych prywatyzacji. I niech nie próbuje przedluzac ani tez mataczyc jak zaczyna to robic p.Lepper w sprawie Balcerowicza - który tez powinien odpowiedziec za swoj%E1 rol%E9 w tym zakresie jak tez za afery; alkoholow%E1, tytoniow%E1, itp.. . A p. Leppera za prob%E9 mataczenia mozna równiez obatozyc, tak jak on to zrobil w koszalinskiem, i nie pomoze mu stolek wice-marszalka. Niech p. Lepper o tym pami%E9ta .
 • 2005-11-28 15:43 | Stastach

  Kapelusze...

  Czarna noc nadciąga nad Polskę. Tuska należało by bronić, ale sam pozbawił się takiej możliwośći swoimi matactwami w sprawie Cimoszewicza. Jak powiedział Kazimierz Kutz, jest to zemsta zza grobu Cimoszewicza. Jednak sytuacja polityczna jest tak gro%u017Ana, że Platformie jako jedynej realnej opzycji należy dać wsparcie. Czyż nie miał racji Cimoszewicz mówiąc, że nie widzi godnego kandydata na prezydenta.
 • 2005-11-29 11:24 | student

  wierzymy w PO

  chwała dla pana Tuska ze nia dał sie wciagnać do koalicjiztymi dwoma co ksiezyc ukradli. studenci wierza w PO i czekaja na klęske pis,która zapewne niebawem
 • 2005-11-29 19:25 | sol

  cały czas wspieramy

  Niezmiernnie się cieszę (i zdecydowna większość ludzi, którą znam również), że PO nie weszło do koalicji z PiS. Panowie wytrwajcie, bąd%u017Acie konsekwentni, a tylko na tym zyskacie. Pamiętajcie o tych 30 % myślących i wykształconych, którzy nie idą za populistycznymi hasłami, którzy próbują coś zrobić sami, a nie tylko żyć na koszt państwa.