Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PS w spa

(4)
2005-12-06 17:18 | Polityka.pl
 • 2005-12-02 11:23 | h.zalewska

  Re: zdemaskowanie Ośrodka

  Jeżdżę tam od 10 lat. To błogosławieństwo taki ośrodek, zresztą bardzo się korzystnie wyróżniający na tle nadętych, pretensjonalnych i kosztownych SPA. Reportaż jest nędzowaty. Nic o programie (a unikalny), nic prawie o kadrze poza głupawymi ogólnikami z rozmów z masażystami, a jest to kadra dobra, sprawdzona, wyjątkowo kompetentna i przyjazna, nic o kucharzach (a obaj nadzwyczajni), nic o ludziach, którzy tam od lat przyjeżdżają, a jest o czym pisać (na zdjęciu przy barze upozowana na kompletnie zmuloną siedzi nieupijająca się nigdy Jagódka, prof. Politechniki w Melbourne, postać przepyszna pod każdym względem). Szkoda wysyłać na reportaż kogoś, kogo takie drobiazgi zupełnie nie obchodzą.
 • 2005-12-04 17:35 | Ola

  Co za bzdury?

  W artykule napisane było (cytując hydrokolonoterapeutę) że na Ukrainie każda kobieta robi sobie, dzieciom i mężowi lewatywę. Ludzie? Na jakim świecie zyjemy?!? Kto, pytam KTO robi sobie TAKIE zabiegi? A może to ja jestem niedzisiejsza??
 • 2005-12-06 17:18 | FalconEye

  zdemaskowanie Ośrodka

  Kolejny reportaż pogladowy, napisany w ciekawy sposób i zlekką nutą sarkazmu. Dziwię sie tylko, że nie ujawniono nazwy Ośrodka ani nazwiska Właściciela(a raczej -ki). Jako bywalec z kilkuletnim doświadczeniem, po krótkiej analizie zamieszczonych zdjęć (pozdrowienia dala pani Iwony z gabinetu biczów szkockich!) stawiam banany przeciwko orzechom, że autorka tekstu gościła w ośrodku BalTur w Jastrzębiej Górze. "A tak od siebie - uważam, że wyjazd na tego typu wczasy nie musi być powodem do wstydu. Wystarczy trochę dłużej popatrzeć na figury "PS" i porozmawiać z nimi, by przekonać się, że chęć schudnięcia nie jest wcale tym najważniejszym powodem przyjazdów i powrotów. "Ośrodki" to w dzisiejszych czasach jedyne miejsce, gdzie normalna kobieta (nie wychudzona modelka) może swobodnie pochodzić sobie w nieco za ciasnym dresie i bez makijażu, w towarzystwie równych jej kobiet, zapominając o całym świecie i nie narażając się na szydercze spojrzenia i głupie docinki. A Masażysta, z którym na każdym turnusie spoufala się spore grono PS jest po prostu sympatyczny, wyrozumiały i dobry w tym, co robi ;)"Popieram całym sercem!