Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Anarchista z truskawkowych pól

(3)
2005-12-01 19:00 | Polityka.pl
  • 2005-12-01 19:00 | Maciek

    błedy

    Pan Pęczak jest w Polityce etatowym recenzentem wydarzeń dotyczących rocka. Napisał "rocznicówkę" o Lennonie. Nie byłoby to nawet złe, ale chyba nie do końca się przygotował. Ja mam 52 lata, jestem muzykiem i tylko moja dusza wie, jak bardzo John Lennon wzbogacił moje życie. Dlatego drażni mnie błąd ortograficzny w tytule piosenki, powinno być; "WOMAN IS A NIGGER OF THE WORLD". Natomiast umieszczenie przez P. Pęczaka piosenki "Strawberry Fields" na płycie "Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band" świadczy o tym, że tej płyty nie słuchał...
  • 2005-12-04 11:17 | kjp

    Strawberry Fields Forever

    Pan Pęczak ma ciekawą wersje "Sgt. Pepper%u2019s Lonely Hearts Club Band" jeśli znajduje się tam "Strawberry Fields Forever"