Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rydzykowne żarty

(2)
2005-12-02 22:34 | Polityka.pl
  • 2005-12-02 22:34 | Iwonna Olszewska

    Brak poczucia humoru

    Osoby interweniujące w sprawie kabaretu w Ełku nie zdają sobie sprawy, że narażają na pośmiewisko nie tylko siebie, ale również Kościól. Gdyby w kabarecie przedstawiono pazerną gospodynię wiejską, a kółka gospodyń wiejskich w Polsce składałyby masowo protesty, to cała Polska śmiałaby się z biednych gospodyń do rozpuku. Podobnie w tej sprawie, przewrażliwienie na punkcie obrazu duchowieństwa nie przysparza bynajmniej powagi duchowieństwu. Dziwi mnie też, że ksiądz wysyła jakieś listy do szkoły w sprawie szkolnego kabaretu. Stosunki między państwem a Kościołem reguluje Konkordat, a gdzie w konkordacie zapisano, że księża mają kompetencje w sprawie kabaretów w publicznych szkołach?""Iwonna Olszewska