Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zaczynamy nowy rok szkolny!

(2)
2005-12-05 21:54 | Polityka.pl
  • 2005-12-05 21:54 | Z. Rutkowski

    Dot. artykulu o J. Lennonie piora M. Peczaka

    Witam,"Jezeli ten artykul ma sluzyc do edukacji to warto by dodac kilka sprostowan;"1. Pierwsza plyta Beatelsow zostala wydana we wrzesniu 1962 r. ("Love Me Do")"2. Nie jestem pewien czy p. Peczak kiedykolwiek sluchal piosenki "Imagine" (rozumiejac to, co slucha) czy tez czytal polskie tlumaczenie. W tej piosence Lennon "nie nawoluje do wojny" a wrecz przeciwnie spiewa o swoim marzeniu, w ktorym istnial by swiat bez granic, religii i bez WOJEN (nikt nie zabija i nie umiera)."Serdecznie pozdrawiam,"Z. Rutkowski