Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Państwo tanie niesłychanie

(4)
2005-12-07 11:13 | Polityka.pl
 • 2005-12-07 11:13 | vox_populi

  Jest palma, brakuje piramidy

  Tak, tak, tanie panstwo. Najbiedniejsze panstwo w UE zafundowalo sobie najwieksza choinke - czytaj, kupe zelastwa oswietlonego milionami zarowek - bo przeciez Polak potrafi, zastaw sie, a postaw sie! Snobizm i megalomania, "wielki swiat" w centrum Warszawy. Niech sie schowa nawet Paryz z ta ich Wieza Eiffla. ~~~~A na obrzezach Polski nie ma co do garnka wlozyc, dzieciaki w Domach Dziecka nie maja cieplych butow, ani cieplych kurtek na zime. W wielu miszkaniach siedzi sie przy swieczce, bo nie starczylo na zaplacenie rachunku za prad. Za to w Warszawie feeria swiatel. Mamy igrzyska. Niech gawiedz stoi z otwartymi ustami i podziwia.~~~~Trzeba sobie tylko zdac sprawe, ze te igrzyska sa za nasze, podatnikow, pieniadze. Czy ktos pytal na jaki cel podatnik chcialby przeznaczyc te pieniadze? Nie. A moze jednak nalezaloby? ~~~~ Wyklocamy sie o miliardy, ktorych i tak potem nie potrafimy wykorzystac, bo wykorzystanie unijnych dotacji w okolo, bardzo naciagajac, 40. procentach, to prawdziwy skandal. Proponuje postawic, takze w centrum Warszawy, bo stolica jest wizytowka panstwa, piramide. Najwieksza piramide, niech sie piramida Cheopsa schowa. Zalatwimy w ten sposob kilka spraw. Wykorzystamy unijne dotacje w 100. procentach, wreszcie zaczna nas szanowac i przestana sie z nas smiac. Palma juz jest...
 • 2005-12-07 20:55 | Jarek

  to jakaś bzdura

  Jak można podyskutowac o artykule, którego jak mi się wydaje przeczytałem tu prawdopodobnie 1/5, lub jeszcze mniej. Zęby wyrazić jakiś komentarz trzeba przeczytac artykuł, a nie jego skrawek
 • 2005-12-08 13:10 | el_bigos

  tania administracja publiczna

  jak na razie to sa zwiekszone wydatki na publiczną administrację, czy PiS przypadkiem nie ma schizofrenii??