Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klewki dwa

(2)
2005-12-07 17:59 | Polityka.pl
  • 2005-12-07 17:59 | burro

    obraz

    Generalnie nie sledze spraw polskich, zbyt duzo czasu juz uplynela, ale skala tej sprawy jest na tyle duza ze zagladnalem tutaj. Obraz Polski w USA jest naturalnie metny, kraj zbyt maly by sie z czyms specificznym kojarzyl. Kojarzy sie generalnie z Eastern Europe, ktora ma raczej negatywne konotacje, ciemno, zimno, brud, bieda, szaro, stalinowskie wiezienia, etc. Cos jak Albania czy Rumunia dla przecietnego Polaka. Reakcja wiekszej czesci spoleczenstwa (50-60%) jest - jak nisko upadlismy skoro CIA torturuje wiezniow i to w Eastern Europie. Fakt ze jest to w Eastern Europe przyjmuje sie bez specjalnego zaskoczenia. Reszta spoleczenstwa (ta bardziej prymitywna w mojej opini) nie ma nic przeciwko okrutnym metodom, torturowaniu, i jesli CIA chce to robic w Eastern Europe to widac byla taka potrzeba, jaki problem?""Ja sie moze myle ale wrazenie z pobieznego przegladu prasy polskiej jest takie ze Polsce sie wydaje ze jest waznym sojusznikiem USA, Iraq, pare samolotow, etc.. Tego tutaj raczej nie widac. Przynajmniej ja tego nie widze. Generalnie zauwaza sie Anglie ale tez bez specjalnego szacunku, reszta to operetkowe jednostki zaangazowane/zaplacone przez State Department by mozna bylo mowic o koalicji.