Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dogrywka

(2)
2005-12-07 21:12 | Polityka.pl
  • 2005-12-07 21:12 | Marek Chrapan

    Glos w sprawie lustracji

    Poniewaz na wlasnej skórze z 14/15.01.2005 r doswiadczylem w ,,niby demokratycznym, wolnym od przesladowan,, kraju, efektów braku ujawnienia pracowników, wspólpracowników i innych agentów bylych specsluzb,placac podatki Polskiemu fiskusowi nie pracujac nawet w Kraju z koniecznosci zycia, mam prawo wrecz zadac od Rzadu RP, aby ten wezel gordyjski raz na zawsze przeciac ujawniajac wszystkich w/wyszczególnionych. Marek Chrapan