Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Geje w sutannach: zaklęty krąg

(4)
2005-12-09 16:21 | Polityka.pl
 • 2005-12-09 13:10 | Krzysiek

  Re: Nie nowina

  Nie zazdroszcze księżom którzy będą w komisjach seminaryjnych i będą weryfikowali "czy gej czy nie gej". Jak to zbadać? Przecież nie ma żadnych psychologicznych narzędzi badawczych stworzonych w tym celu. Słyszałem wypowiedz jednego z takich księży. Mówił,ze pozna to po zachowaniu , ale czy zawsze? Kandydat na duchownego jest obserwowany przez swojego duchowego przewodnika przez długi czas. Chyba w ich rękach dobro Kościoła...
 • 2005-12-09 16:21 | A...

  Nie nowina

  Problem homosexualizmu i niedotrzymywania celibatu wśród kleru nie narodził się w XXI w.!!! Z całym szacunkiem dla gorliwych duszpasterzy, ale jak dowodzą %u017Aródła hisrtoryczne... mieliśmy nawet przpadki, że papieże dochowali się własnego potomstwa... Zgadzam się z autorem artykułu, iż poruszany problem jest ważny, ale nie uważam, by był on "zarazą ostatnich lat"...
 • 2005-12-12 22:54 | Kalliope

  tak to jest

  Ja myślę ,ze jest to nie do opanowania..ten problem istnieje od wieków i czy ktoś z tym coś zrobił???????????" "