Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyznania modela

(2)
2005-12-09 15:03 | Polityka.pl
  • 2005-12-09 15:03 | Ewa Samerdak

    re "wyznania modela"

    Czytuję, ostatni felieton od pierwszej dużej litery po ostatnią kropkę."I mam pytanie, dlaczego Panie Jerzy Pilch przyczynia się Pan do pauperyzacji języka polskiego w sposób iście niegodny pisarza, w tym przypadku felietonisty?"Czy wyrażenie "wjebał mi na głowę" o które posądzać mogę moich nastoletnich bratanków (zawsze kiedy słyszę od nich słowo zajebisty, wjebać itp. pytam czy wiedzą co ono oznacza); małolaty przyjęły to i mu pokrewne wyrażenia jako część potocznego języka ale Pan Panie Pilch, czy naprawdę Pan musiał?!!!!"