Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O roku uff...

(2)
2005-12-22 11:33 | Polityka.pl
  • 2005-12-22 11:33 | Cynix

    "Rewolucja amoralna"

    Rewolucja moralna w wykonaniu PiS z pomoca LPR i Samoobrony wszystkim odbije sie czkawka. Z podwojnym prezydentem (bo w koncu blizniaki wszystko robia razem) jak kaczynski Polska wejdzie w okres glebokiego serwilizmu wobec USA i to juz widac. Problem w tym ze nasi politycy nie pojeli jeszcze lekcji ze serwilizm nie poplaca. Ich jedyna polityka to blagac stany zeby naciskaly na Europe, a przeciez mozna negocjowac konkretnie z innymi krajami europejskimi i budowac lokalnie wlasna pozycje, ale nasi politycy tego nie potrafia robic !