Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fabryki na żywo

(2)
2005-12-24 23:30 | Polityka.pl
  • 2005-12-24 23:30 | Jarosław A. Janowski

    A reszta ?...

    "Wspaniała sprawa i świetnie ujęty problem"industrialnej turystyki XXI wieku, ale ..."dlaczego pośród "żywych fabryk" zabrakło ..."papierniczego młyna z Dusznik"i "białej fabryki" włókienniczej z Łodzi."To również żywe fabryki - muzea i to tak bardzo odmienne od ujętych w artykule Marka Henzlera ..."Ponadto jedyne w swojej dziedzinie !""Ciekawią mnie przyczyny, dla których brakło dla nich miejsca w tak frapującym materiale dziennikarskim ...""łódzki przewodnik miejski"Jarosław A. Janowski