Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

[*] komentarz

(3)
2005-12-30 10:20 | Polityka.pl
  • 2005-12-29 18:34 | ELF

    Re: Drogi Panie Marku.

    Wyjaśniam dlaczego przyjmą postawę klęczącą. "Otóż Bush sie przyznał, że rozmawia z Bogiem. Nasi uwierzyli.""Tylko dlaczego u nas takich gawędziarzy bożych trzyma sie w odosobnieniu??
  • 2005-12-30 10:20 | ELF

    Drogi Panie Marku.

    Ja wieszczę, że nic nam sie nie uda poprawnego zrobic w Iraku. Ewentualny splendor, jesliby coś mądrego tam zrobić, spadnie na Amerykanów. Powinniśmy przestac sie łudzić. My, Społeczeństwo."Bo politycy - trójkami - od Trzech Króli, co miesiąc, zjawiać się będą u Busha. No, już w samolocie przyjmą postawę klęczącą... ""A ja mam podobne zdanie o włodarzach zza oceanu co Lem, który dobitnie wyłuszczył swoje myśli w wywiadzie dla Przeglądu."