Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co jest w życiu ważne

(3)
2005-12-30 11:08 | Polityka.pl
  • 2005-12-30 11:08 | Kira

    Co jest w życiu ważne>

    Niesamowity wywiad. Ku pokrzepieniu mojej duszy."Cieszę się, że jakiś czas temu odkryłam osobę prof Kołakowskiego, który stał się moim autorytetem i moim drogowskazem. A muszę przyznać, że niełatwo dzisiaj o taki autorytet. Osoba z ogromem wiedzy, a jednocześnie z ogromem pokory. To wszystko, o czym dzisiaj przeczytałam wpisuję w swój życiowy kodeks. "Przy okazji chciałam pogratulować Redakcji pomysłu z Niezbędnikiem Inteligenta. Bardzo potrzebne, a wręcz wskazane dla nas wszystkich, którzy czujemy się zagubieni we współczesnym pędzie do "sukcesu"."
  • 2007-08-20 01:42 | ...

    ...

    ALE MNIE WCIAGLO I NIECHCE WYJSC :pSWIETNE