Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityka na nowy rok

(2)
2005-12-31 14:34 | Polityka.pl
  • 2005-12-31 14:34 | vox_populi

    Do siego Roku!

    Tak, gdyby zwyciezcy wyborcze hasla i apele zechcieli realizowac, a na dodatek odnosiliby je takze do siebie, nie byloby zle. Ale zaczynam odnosic wrazenie, ze zamiast do IV RP coraz blizej nam do Bialorusi-bis.~~~~Walka z korupcja, z przestepczoscia - TAK. Ale polowanie na czarownice, stosy i szubienice - stanowczo NIE.~~~~Czy przyspieszone wybory wygraloby PiS, tak aby miec wiekszosc parlamentarna? Ryzyko jest ogromne. Jesli policzyc zwolennikow PO i dodac do nich chocby tylko polowe tych, ktorzy do ostatnich wyborow nie poszli, bo nie mieli na kogo glosowac, a teraz patrzac na to co sie wyprawia na scenie politycznej otrzasna sie z marazmu, PiS moze przepasc z kretesem. Chyba potrafia liczyc i nie bedac zmuszeni nie podejma tak bardzo ry(d)zykownej gry.~~~~~~Redaktorom i Wszystkim pozostalym pracownikom "Polityki" skladam serdeczne zyczenia SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!