Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ratować, póki są

(2)
2006-01-01 11:53 | Polityka.pl
  • 2006-01-01 11:53 | Tadeusz Motylewski

    Pomniki Techniki

    Wspaniały pomysł z tym konkursem. Wyrazy uznania dla pomysłodawcy i dla wszystkich bioracych udział. Czy zgromadzona w ten sposób wiedza zostanie udostępniona wszystkim chcących z niej korzystać ? Wydaje się że podsumowanie całej akcji artykułem i informacja o nagrodach to zdecydowanie za mało ! W jaki sposób dotrzeć do do pełnej dokumentacji zgromadzonej dzięki konkursowi. Czy w planach jest stworzenie stronki w internecie ? Panie Marku jestem pewien że takie opracowanie i udostępnienie materiałów jest konieczne jeśli zależy nam na uratowaniu obiektów, o których pisze Pan w swoich artykułach. Pozdrawiam serdecznie."