Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nobel z Gobi

(2)
2006-01-03 20:39 | Polityka.pl
  • 2006-01-03 20:39 | Janusz Burczynski

    Senior Scientist

    Jestem przekonany, ze prace Pani Profesor Kielan Jaworowskiej i innych laureatow polskiej nagrody sa %u201Cz pierwszej polki%u201D. Natomiast nazwa %u201CPolski Nobel%u201D, ktora lansuje niektorzy polscy dziennikarze jest pretensjonalna i smieszna."Pozwole sobie wyrazic opinie, ze %u201CPolski Nobel%u201D ma sie tak do NOBLA jak %u201CTrabant Limuzyna%u201D do LIMUZYNY albo %u201CRadziecki Palamentarzysta%u201D do PARLAMENTARZYSTY (odsylam do starego felietonu Pana Pilcha z Polityki)."Pozdrowienia, Janusz Burczynski, Seattle"