Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy pokochamy Benedykta?

(3)
2006-01-06 11:37 | Polityka.pl
  • 2006-01-06 10:55 | ws

    Re: Wizyta Papieża ?

    W tym roku Ojciec święty z pewnością odwiedzi Polskę, bo decyzja o tej wizycie już zapadła w Watykanie. I to nie Kościół w Polsce podaje przybliżone terminy wizyty Ojca świętego, a sami dziennikarze - nie mają o czym mądrym pisać to kobinują; może to, a może tamto?
  • 2006-01-06 11:37 | Patrycja Hoffmann

    Wizyta Papieża ?

    Polski kościół ośmiesza się ciągłymi spekulacjami na temat "pewnego" terminu wizyty papieża.Watykan do tej pory słowem nie wspomniał o majowej wizycie Benedykta XVI w Polsce.Ponadto w Polsce odbędą się w tym roku wybory samorządowe i prawdopodobnie przyspieszone parlamentarne , a w kraju gdzie odbywają się wybory papież nie składa wizyt.Należy również pamiętać,że Benedykt XVI w przeciwieństwie do Jana Pawła II wyrażnie dystansuje się od polityki,a w Polsce taka wizyta jest wykorzystywana politycznie.