Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

IV RP czy IV PR?

(2)
2006-01-09 15:22 | Polityka.pl
  • 2006-01-09 15:22 | Marek Chrapan

    Dokąd zmierza PiS?

    Przedwyborcze zapowiedzi PiS jak też pierwsze poczynania po wyborach (odsunięcie PO) pozwalało wierzyć w szczerość zapowiedzi rozliczenia złodziejskiej prywatyzacji, ujawnienia wszystkich SB-ckich powiązań omotujących wszystkie dziedziny życia społeczno-publicznego i gospodarkę Kraju. Minęły już trzy miesiące rządów PiSu, a o tych najważniejszych sprawach ucichło, czasami przypomina się jakby od niechcenia, bez chęci realizacji tych punktów. A już zupełnie niezrozumiałe jest powołanie Pani Gilowskiej na ministra finansów w rządzie który miał rozliczyć złodziejską prywatyzację. Czy Pani Gilowska ( nigdy nie lubiłem kameleońskich postaci) nagle tak się zmieniła że pozwoli na rozliczenie złodziejskiej prywatyzacji? A może PiSowi o to chodziło żeby na początku pokazać oszukanemu społeczeństwu "nową twarz", a potem wrócić do ustaleń magdalenkowych, korzystając z szumnych zapowiedzi Pani Gilowskiej o walce z bezrobociem - oczywiście wysyłając ludzi na poniewierkę za granicę - bo przecież w zrujnowanym kraju "swoim" nie można stwarzać konkurencję w postaci odbudowy zniszczonego przemysłu, rolnictwa i innych dziedzin gospodarki. Jeżeli PiS taką drogę obrał - "zamydlić" ludziom oczy "malejącym" bezrobociem - to zostało mu nie wiele czasu, niecałe dwa lata. Nam, ludziom bez perspektyw życiowych w Kraju, cierpliwość się wyczerpuje. Dość poniewierki. A straszenie typu "Dorn" można sobie zaaplikować w swoich rodzinach, jeżeli się przestraszą. Jeżeli trzeba będzie STANIEMY I PRZECIW PiSowi, nam już wszystko jedno. REALIZOWA%u0106 ZAPOWIEDZIANE PUNKTY PROGRAMOWE !!! - ROZLICZENIE CAŁEJ ZŁODZIEJSKIEJ PRYWATYZACJI, UJAWNIENIE SB-ckich POWIAZA%u0143 - UMOŻLIWIENIE KAŻDEMU DOST%u0118PU DO SWOICH TECZEK. "I mam nadzieję że "staro"-dzisiejsze SB nie weżmie mnie ponownie na cel jak to było w ubiegłym roku, kiedy to nawet żonę zmusiło do współpracy przeciwko mnie, rozbijając tym samym małżeństwo,czy w Londynie torturując. DO%u015A%u0106 RZ%u0104D%D3W UKŁADU MAGDALENKOWEGO."Marek Chrapan