Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nominacje. Muzyka

(1)
To był rok szczególny, bo wyłonił przede wszystkim jednego szczególnego faworyta. „Można się zastanawiać nad sensownością nominowania Rafała Blechacza, który – oczywiście – zablokuje wszystkie inne nominacje” – napisał jeden z krytyków (który zresztą tego pianistę również zgłosił). Tak, ale co poza tym? Bo przecież życie muzyczne toczy się także poza Konkursem Chopinowskim. I tu kłopot: krytycy zgłosili wiele kandydatur, większość z nich jest zresztą powtórzeniem wcześniejszych nominacji.
  • 2006-01-10 12:38 | Krzysztof Kubik

    A gdzie LAO CHE?

    Pominięcie zespołu LAO CHE uważam za kompromitację!!! Artysta czyni dzieła epokowe. Z całym szacunkiem dla pana Blecharza, ale jest odtwórcą, wspaniałym, ale odtwórcą. Zespół Lao Che zdumiał mnie tym, że "niech żyje Polska" można śpiewać z dumą, a nie z ironią. Szacunek dla Paszportu Polityki, ale w tym roku- to kompromitacja.