Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mistrzyni portretu

(1)
  • 2006-01-10 23:50 | Michał K.

    Artystka Boznańska

    Wycieczki do Lwowa tym się charakteryzują, ze choć krótkie, to tym bardziej są pełne wrażeń. I tak też było w moim wypadku pod koniec czerwca minionego roku. Jednym z charakterystycznych momentów było oglądanie wielu róznych i pięknych kamienic, wśród których wyróżniał się dom Artyskti Boznańskiej, jak to przedstawił przewodnik, skądinąd wykształcony ukraiński polskojęzyczny przewodnik, skończony lwowiak. A kamienica jest piękna w zielonym, seledynowym kolorze. Jakkolwiek jest zamieszkana, to w testamencie malarka przeznaczyła go na dom dla niewidomych. Przez jakiś czas tak było, teraz już nie. Można by sie zastanowić co właściwie powinno dalej się dziać z jej testamentem. Powinienem tu dołączyć, jako ciekawostke, zdjęcie tego domu, jakie zrobiłem, jednak chyba to się nie uda. Pozdrawiwm - może poślę mejlem.