Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strach żyć

(3)
2006-01-11 07:23 | Polityka.pl
  • 2006-01-11 07:23 | kolega

    uuu

    szczegolnie rozumiem pana strach,panie kolego
  • 2006-01-13 13:41 | Ewelina

    Jaja jak... berety?

    Witam. Mam dopiero 19 lat ale to co działo się w zeszłym roku w polityce przyprawia mnie o mdłości... Uważam, że politycy przerastają samych siebie co rok! W tym roku inaczej nie będzie... Już dali niezły popis, a szczególnie Pan, Panie Giertych R. i Panie Marszałku... Scena polityczna w Polsce to cyrk na moherowych kółkach!