Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ząb za ząb

(3)
2006-01-19 10:45 | Polityka.pl
  • 2006-01-18 18:08 | skryba

    aneks

    Witam"W TV był film - nie pamiętam tytułu, aktorów itp., w ogóle niczego - o tej akcji Mosadu. Dość makabryczna historia, ohyda terrorystów i ohyda walki z nimi...
  • 2006-01-19 10:45 | Eli Barbur

    Bzdety Passenta

    W pierwszej chwili myslalem, ze okreslanie palestyńskich terrorystów z Monachium-72 mianem "fedainów" to taka lewacka poprawnosc, zeby nie nazwac rzeczy po imieniu. Czyli nie powiedziec, że to zwykli "terroryści". Potem jednak zauwazylem, ze nazwa "Czarny Wrzesień" skojarzyła sie Passentowi z faktem, iż olimpiada w Monachium była we wrzesniu. A od tego juz tylko jeden krok do polskiego września...Tak naprawde nazwa wzieta jednak została od wrzesnia, gdy król Jordanii Husajn krwawo stłumił arafatowskie powstanie w swoim królestwie. Problem polega na tym, ze problemem bliskowschodnim, zajmuja sie ignoranci (co widac tez zreszta na przykladzie filmu "Monachium".