Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Męczący przywilej bycia mniej głupim

(3)
2006-01-20 11:53 | Polityka.pl
  • 2006-01-19 21:26 | Ateista

    Re: opinia

    Wreszcie ktoś jasno dał wyraz przekonaniu, że po śmierci nic nie ma. Przywołanie Lema w treści było bardzo trafne. Tych dwóch łączy więcej, niż tylko mieszkanie w jednym mieście. Za dużo wkoło bełkotu, "agnostyków", kluczenia wśród niespójnych religijnych bredni.
  • 2006-01-20 11:53 | Dariusz Woszczyk

    opinia

    Dziś mam dobry dzień - przeczytałem mądrą, poważną rozmowę z kimś PRAWDZIWYM, WIELKIM. Ten wywiad wspaniale zachęca do uruchomienia wlasnego myślenia, do bycia człowiekiem i ostroznym pesymistą. Wielkie dzięki! Dobrze że POLITYKA nie zajmuje się tylko polityką!