Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Budżet trwania

(2)
2006-01-26 07:00 | Polityka.pl
  • 2006-01-26 07:00 | janmucha

    Lepiej sie przyczepic

    Autor komentarza utyskuje na kolejny zmaronowany rok, ze wciaz nie nastepuje naprawa finansow publicznych. Robi z tego zarzut obecnemu premierowi i jego ministrom. Wprawdzie przebakuje, ze autorem planowanego budzetu jest w rzeczywistosci minister Gronicki, a wiec ekipa Marka Belki, ale krytykujac obecnego premiera i oskarzajac o zmarnowanie kolejnego roku, jakby o tym zapomina. "Trzeba jednak przyznac, ze na pewien obiektywizm autor komentarza sie zdobyl, choc napisal o tym mimochodem i z pewnym zdziwieniem przyznaje, że "Deficyt został nawet lekko zmniejszony"."Wiec moze te Kaczory nie chca wcale niszczyc gospodarki i ulegac populistom? Moze tak na prawde, to mysla o polityce gospodarczej lepiej i rozsadniej, niz to sugeruja media?"Moze warto byloby to zwyczajnie i wyraznie napisac, ze sie Kaczorom przykleja gebe gospodarczych populistow i nieudacznikow?"A przy okazji moze (to juz do innych komentatorow i nie tylko z "Polityki") warto byloby napisac, ze przyklejona geba dyktatorow, zadnych zagarniecia wladzy absolutnej - tez nie jest prawdziwa?"Mam nadzieje, ze Kaczynscy podejma ryzyko i zdecyduja sie na wybory. Jezeli tego nie zrobia, to bedzie ich wielki blad."Sam bylem zwolennikiem przez wiele lat PO, ale po ostatnich kilku miesiacach PO w moich oczach calkowicie sie skompromitowala. Ale to juz na marginesie,