Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zdumienie, przygnębienie, wściekłość

(2)
2006-02-01 11:12 | Polityka.pl
  • 2006-02-01 11:12 | Afro

    A tak wogle czy ktoś sie zastanawiał.

    A tak między innymi czy ktoś się zastanawiał nad innymi względami tego wypadku."Takimi jak pękanie podłogi(takie pęknięcia nie powstają od wadliwej konstrukcji dachu),czy ktoś się zastanawia, po co rodzinom ofiar marne 1000 zł, czy ktoś się zastanawiał gdzie są inspektorzy budowlani, choć niby w kraju jest ich nie wiele to, dlaczego jest tak ich mało????(porostu jedna wielka klika). I nagle jedni bronią innych i oskarżają się nawzajem, choć nie było jeszcze żadnych ekspertyz wykonanych w związku z tym wydarzeniem."Nie oskarżajmy, więc nikogo najpierw poczekajmy spokojnie na wyniki badań przeprowadzonych przez specjalistów. I we%u017Amy też pod uwagę, że codziennie na naszych drogach ginie około 19 osób, i jakaś część z nich jest sama sobie winna, ale znajdą się osoby, które też tak jak w Katowicach zginęły niepotrzebnie i niewinnie a ich rodziny pozostaną same i nikt nie pomyśli czy będzie im potrzebny psycholog i nikt nie zorganizuje żadnej zbiórki pieniędzy. Dziękuje może to, co napisałem otworzy komuś usta i umysły. A dziennikarze nie będą pokazywać drastycznych scen po to, aby sprzeda sensację."