Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ręce zamiast głowy

(3)
2006-02-01 13:07 | Polityka.pl
  • 2006-02-01 13:07 | Janek

    Monopole i internet

    Nie można zapominać o monopolach na rynku telekomunikacyjnym. W połączeniach stacjonarnych mamy monopol, w połączeniach komórkowych mamy oliglopol, w połączeniach kablowych bywa czasem tylko jedna firma w mieście. Jeśli tego nie zlikwidujemy to nadal będziemy się tak kiepsko rozwijać. Pocieszające jest tylko to, że mimo wszystko, z roku na rok użytkowników internetu i telefonów komórkowych w Polsce przybywa.
  • 2006-02-06 23:36 | P

    Czerwone światło!!

    Zmartwiły mnie fakty zamieszczone w tym artykule. Tyle mówi się dzisiaj o doskonałych polskich informatykach, o tym, że gospodarka się rozwija itd. tymczasem raporty pokazują co innego. Myślę, że jest to czerwone światło dla władz naszego kraju. Trzeba jak najszybciej nadrobić zaległości...