Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wasz 1 procent

(2)
2006-02-02 08:12 | Polityka.pl
  • 2006-02-02 08:12 | ZH

    1 procent

    Jako stały czytelnik "Polityki" natrafiłem na Państwa apel i jestem nim bardzo przejęty. Chętnie bym przekazał Państwu jeden procent mojego podatku,gdyby nie pewien istotny szczegół. Otóż w ubiegłym roku wykonałem taki gest w stosunku do innej fundacji.Procedura takiego przekazania wymaga,aby darczyńca przesłał kwotę równą jednemu procentowi swojego podatku, a właściwy Urząd Skarbowy wypłaci mu zwrot po rozliczeniu jego PIT. Jeśeli ktoś,tak jak ja, znalazł się w orbicie zainteresowań komornika, to Urząd Skarbowy przesyła ten zwrot komornikowi.Moim zdaniem jest to wyłudzenie w majestacie prawa i dlatego moja odpowiedź na Państwa apel będzie tylko taka."Z wyrazami szacunku;"ZH