Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wspaniała kompania

(2)
2006-02-03 16:04 | Polityka.pl
  • 2006-02-03 16:04 | Pszemon

    Polecam film! Widziałem niedawno.

    Czuć klimat wojny afgańskiej. Jeśli ktoś nie czytał nic o niej, to będzie miał okazję co, nieco zobaczyć. Autor wspomniał o kilku scenach w filmie, które jego zdaniem są sztuczne i niepotrzebne. Nie będę opisywał wszystkich, ale powiem o jednej. Pod koniec filmu jeden z bohaterów ranny rozrywa się granatem, zabijając przy okazji kilku mudżahedinów, co spowodowało kontratak Rosjan. Moim zdaniem samobójstwo tego żołnierza nie było czymś naciąganym, ponieważ Rosjanie wiedzieli, że poddając się zostaną zabici lub co bardziej prawdopodobne okaleczeni np. wyłupywali im oczy. Mając tę świadomość wolał się zabić, niż umrzeć w męczarni. "Raz jeszcze polecam, bo warto."Pszemon