Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasze drogie banki

(2)
2006-02-06 00:01 | Polityka.pl
  • 2006-02-06 00:01 | izabela

    kasa kasuje

    co do tego to sie wcale nie dziwie, nasze banki to chyba najdrozsze instytucje na swiecie.placimy za wszystko a powinno byc chyba, ze placi ten co chce i kogo na to stac. osobiscie, to od bankow staram trzymac sie jak najdalej a mam przykre z nimi doswiadczenia. miedzy innymi z PKO BP, PEKAO SA, Bank Slaski czy jak go tam teraz przemienili. Bank potrafi zrobic z klienta w jednej chwili oszusta co wyludza pieniadze! wstyd im.