Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak zamknęli Oczko

(4)
2006-02-06 10:45 | Polityka.pl
 • 2006-02-06 10:45 | Robix

  No i zamkneli drania

  Życie gangstera jest bogate i krótkie.Jedynie czego można pozazdrościć panu Oczko to tego żółtego ferrari.
 • 2006-05-21 16:25 | Piotr kr

  krótko!

  skoro juz w tym języku rozmawiamy to nawine wam krótko,bez względu na to co robisz zawsze miej zasade,bądz czlowiekiem!ci wszyscy o ktorych tu mowa gdzies tą elementarną zazade zlekcewazyli i dlatego sa gdzie są zyją jak żyją lub i nie żyją.a dla młodych wilkow rada nie bądzcie gangsterami za wszelką cene zycia szkoda ale to trzeba chyba tak jak ja troche polezec i oby nie za dlugo pozdrawiam wszystkich ludzi siema Piotr z kr
 • 2007-01-16 15:39 | greg84

  POLITYKA

  prawdopodobnie człowiek z UOP działał na zlecenie któregoś z polityków

  przecież przestępcy nikt potem nie uwierzy że działał na polecenie oficera z UOP