Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Widok z dachu

(2)
2006-02-09 18:39 | Polityka.pl
  • 2006-02-09 18:39 | inżynier konstruktor budownictwa

    Musi to na Rusi...

    Budynki muszą wytrzymać ciężar śniegu przewidziany przez Polską Normę, czyli znacznie mniejsze niż wystąpiło w Katowicach. Sędzia nie jest inżynierem konstruktorem i nie może wydawać opinii o konstukcji, ma od tego rzeczoznawców, jednakże za końcową opinie odpowiada sędzia. Kto ma odpowiadać za wyrok, jeśli nie sędzia? Kwestia większej warstwy śniegu niż w PN jest warunkiem użykowania. Jeśli warunki użytkowania są niezgodne z projektem można za to winić tylko użytkującego, któremu brakło wyobra%u017Ani, by nie powiedzieć rozumu. Kolejna sprawa w Polsce kiedy nie ma kogo obwinić, bo wszyscy są niewinni w świetle prawa.""PS Po katastrofie, o konstrukcji wypowiadali się już chyba wszyscy, łącznie z Pogodynką z TVN Meteo (wg nie konstrukcję liczy się również na obciążenie deszczem. Proszę pozostawić sprawę specjalistom (mam nadzieję, że tym razem uczciwym)