Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Studniówka Marcinkiewicza

(4)
2006-02-13 12:59 | Polityka.pl
 • 2006-02-10 16:20 | hofik 2

  Re: Wywiadówka

  "ten rząd jest dobry, jesli chodzo o public relations, a jesli chodzi o rzeczywiscie dokoniana to gorzej, Marcinkiewicz tylko dobrze wychodzi w telewizji, to chwała, a jesli wypowiedzi w programie Co Z T%u0104 POLSK%u0104 to był zły premier i dobry prowadzący. Ale ten rząd jeszcze porządzi, póki ma dobre sondaze. A ten rząd nie powiniem chodzic na wywiadówkę tylko ma korepetycje z przestrzegania prawa czasami ma problemy. Chyba Pis bedzie zmieniał ustaw im nie wygodnie. Zeby Polska była Prawem i Sprawiedliwością na skróty.
 • 2006-02-12 16:02 | volin

  profesor

  moim zdaniem jezeli ktos nie miesza sie do polityki miedzynarodowej to nie powinien ;przepraszac;muzulmanow w swiecie czy w polsce.nie powinien tego robic.
 • 2006-02-13 12:59 | Jowita

  Wywiadówka

  Trudno nie oprzeć się wrażeniu uczestniczeniu w wywiadówce,gdzie rząd to dobrzy uczniowe a my,to pouczani rodziciele.Nie przepadam,za tego typu mentorstwem,za nieustajacym karceniem słowem.Jesli mowa o dokonaniach rządu ,to pożyjemy zobaczymy.Cociaż daleko mi do hurra optymizmu.