Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szusem po igrzyskach

(2)
2006-02-10 12:24 | Polityka.pl
  • 2006-02-10 12:24 | Jacek Klimkiewicz

    szkoda

    To wstyd, żeby w takim piśmie jak Polityka, taki redaktor jak Tadeusz Olszański puścił tyle błędów."Przykłady ;"Biathlon - nie Andre Henkel - tylko Andrea Henkel,"nie Achmatowa, a Achatowa, nie Detranse, a Defrasne"Kombinacja norweska - jest Hettich - powinno być Hetlich."W "Olimpiadzie w telewizji" pominięto ważny (mam nadzieję)dla nas jutrzejszy (11.02)bieg biathlonowy z udzialem Tomasza Sikory. "pozdrawiam"JK"