Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Taka kara to zbrodnia

(3)
2006-02-10 21:11 | Polityka.pl
  • 2006-02-10 21:11 | nomuron

    "zbrodnia i kara"

    Łagodny system kar za przestępstwa jest być może humanitarny i szlachetny, ale niestety mało skuteczny i szkodliwy dla społeczeństwa. Wystarczy sobie przypomnieć ile morderstw było w Polsce przed zniesieniem kary śmierci, a ile jest obecnie. Przywrócenie tej kary nie jest obecnie możliwe z przyczyn politycznych.Możliwe byłoby chyba natomiast zastosowanie dolegliwego reżimu odbywania kary przez zbrodniarzy.Nie muszą oni siedzieć w ogrzewanych celach z telewizorem, żywić się lepiej niż dzieci w domach dziecka i korzystać z telefonów komórkowych.Morderca powinien siedzieć w ciemnym i wilgotnym lochu o chlebie i wodzie."Natomiast resocjalizacja moze być skuteczna w stosunku do więżniów z małymi wyrokami, nie całkowicie zdemoralizowanych.
  • 2006-02-12 13:22 | Erkurs

    Jak terorysci

    Ci politycy nie chodzili chyba na nauke religii (chrzescijanskiej). Tam trzeba by ich doszkolic!!"I poczytac im z Biblii; Moze zrozumieja cos o milosierdziu."