Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak Hindus z Hiszpanem

(3)
 • 2006-02-12 11:08 | Danuta Kozłowska

  Czachowski, nie Czajkowski

  Michał Czachowski, a nie Czajkowski, jak niefrasobliwie napisał w swojej recenzji p. Mirosław Pęczak, jest autorem świetnej płyty Indialucia. Obawiam się, że młody artysta został przez recenzenta potraktowany dosyć nonszalancko. Proszę o sprostowanie błędu!
 • 2006-02-13 00:23 | Adam

  Wszystko super tylko...

  ... Michał Czachowski NIE NAZYWA sie Czajkowski. Błąd!
 • 2006-02-14 11:39 | Michał Czachowski

  Czachowski

  Witam,""Nazywam sie Michał Czachowski i jestem autorem tej plytki, ktorą ponoć nagrał jakiś Czajkowski... ;-)""Dziekuje za glosy w mojej obronie. Jesli ktos nie wierzy kto jest autorem to prosze odwiedzic strone; http;//www.indialucia.com""Pozdrawiam,""Michał Czachowski