Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wodzu – prowadź na czworobok!

(3)
2006-02-15 14:46 | Polityka.pl
  • 2006-02-15 14:46 | Daniel Gudyś

    wodzu-prowadź...

    Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu,proszę tak trzymać!Pozdrawiam mojego imiennika!
  • 2006-02-19 03:41 | Bogna Surma

    I Tylko Ktos Bardzo Glupi...

    Przeczytalam jak zreszta zwykle Pana art. z wielka uwaga. Od lat jestem Pana stala czytelniczka. Nie po raz pierwszy tresc Panskiego felitonu chodzila za mna i nie pozwalala spokojnie spac. Olsnienie przyszlo nieoczekiwanie i z najmniej oczekiwanej strony, bo oto w Sejmie Pan posel Jaroslaw Kaczynski powiedzial" Nie bedzie w Polsce dyktatury i tylko ktos bardzo glupi moze wiezyc w tego rodzaju zagrozenie, nie bedzie...." Wypowiedz ta uswiadomila mi jak glupim jestem czlowiekiem, ale zeby Pan Panie redaktorze tez?!