Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszystkie ręce czyste

(4)
2006-02-21 10:22 | Polityka.pl
 • 2006-02-18 14:17 | czytelnik polityki

  Re: panstwo jaruccy

  Odnoszę wrażenieże że to dwoje oszustów. Przebywanie w wysokich kręgach władzy i elity politycznej odebrało im nie tylko rozum ale i zdolość samodzielnego, logicznego myślenia. Pozbawiło też wszelkich skropułów moralnych. Szkoda, bo prawda ukazałaby lub mogłaby ukazać wiele ciekawych wątków. Może zbyt ciekawych!Nie wykluczone że zabójczych dla określonych środowisk politycznych.Jakich-wiemy wszyscy.
 • 2006-02-21 09:01 | barbarka

  Re: panstwo jaruccy

  Po trupach do celu!Metoda tylko dla karierowiczow !Głęboko zastanawiające,dlaczego taka cisza wobec tego dramatu człowieka,sądze że niewinnego.Myśę,że jest ona wygodna i doskonała dla obecnie rządzących a w tym szczególnie dla Pana Min.Ziobro.Czekam z niecierpliwością na sprawiedliwość tak hucznie ogłaszaną. P.S.książki można pisać za kratkami,będą miały ciekawszą treść,większą popularność i niezły szmal- to też obmyślony sposób na życie p. Jaruckich?
 • 2006-02-21 10:22 | agnieszka niezgoda

  panstwo jaruccy

  komentarz w "dozie fantazji" to nie fantazja to kompletny brak logiki albo zła wola autorki-sfałszowanie podstawowego dokumentu jest bez znaczenia?, a zeznania Jaruckiej?, a politycy PO w tej sprawie to tylko przypadek?-ubolewam jako stały czytelnik POLITYKI"