Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwie żółte kartki dla Ojca Dyrektora

(3)
2006-02-20 10:08 | Polityka.pl
  • 2006-02-19 01:26 | Zadziwiony

    Re: czy to coś da

    Zdumiewająco krótką pamięć mają komentatorzy "wolnej i niezależnej prasy", którzy oczywiście sami z siebie, bez niczyjej inspiracji i nakazu postanowili uziemić Ojca Dyrektora - nie mogę sobie jakoś przypomnieć, żeby ktoś protestował kiedy Kościół (hierarhia i " autorytety" bez żenady opowiadali się po stronie ZCHN i Solidarności (partii i ludzi), tyle tylko, że tamci byli "nasi" a Rydzyk niestety nie.Jeśli wtedy nie doszło do rozłamu w Kościele, to i teraz chyba mu to nie grozi. Co najwyżej niektóre współczesne Pytie stracą wpływy ( i słuchaczy - czytelników).
  • 2006-02-20 10:08 | Zbyszek

    czy to coś da

    jak narazie to o.Rydzyk zwycięsko wychodzi z takich konfrontacji. Kościół trochę zbyt pó%u017Ano się opamiętał, a tymczasem o.Rydzyk wyrósł na potężnego nadawcę, który ma bardzo dużo fanatycznych słuchaczy. Pytanie czy to żółta kartka czy początek rozłamu w kościele. Dzisiaj to nie wiem czy grożenie palcem coś da zwłaszcza, że media o.Rydzyka pomogły wygrać PiS-owi i dzięki temu, ma on poparcie partii rządzącej.