Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Źle urodzeni

(4)
2006-02-16 20:38 | Polityka.pl
 • 2006-02-16 20:38 | mk

  Porażenie

  Mój syn urodził się z niedotlenieniem mózgu.....-porażnie mózgowe, zdiagnozowano po roku......bo nie miał odruchu chodzenia."Ciężka, żmudna praca rodziców; metoda "Wojty", (która była za pó%u017Ana),gimnastyka , rehabilitacja, konie, pływanie."Syn ma dzisiaj 17 lat, chodzi do II klasy Liceum...ma przykurcz ścięgna achillesa, ma kłopoty z nauką przedmiotami scisłymi..przede wszystkim z matematyką.Jest wspaniałym chłopcem interesuje się dziennikarstwem."Ale co nas rodziców martwi to, to ,że żyjemy w kraju ,który nam nic nie pomógł..nic ..leczyliśmy go cały czas prywatnie.....za rehabilitacje płacilismy, akupunkturę, konie, basen, korepetycje." A w tamtym roku zabrano nam zasiłek pielęgnacyjny........tylko dlatego,że syn chodzi do normalnej szkoły.Tak nikt sie wczesniej nie przejmował a teraz tym bardziej.........zostawaliśmy zawsze z problemem sami."NIESTETY ANI GMINA ANI SŁUŻBA ZDRWIA ANI PAN%u0143STWO NAM NIC NIE POMOGŁO(zasiłek wynosi 150zł, czy to sa wielkie pieniadze? "Tak dzisiaj kobiety rodzace maja prawo dopominać się normalnego porodu.""POZDRAWIAM"MK
 • 2006-02-17 10:31 | barbara

  po urodzeniu dostał 10 p umarł gdy miał 6 tygodni

  po porodzie nikt nie zauważył wady serca.gdy miał miesiąc zsiniały mu usteczka oddałam go do szpitala w kamieniu pomorskim lekarka natychmiast wysłała dziecko do szczecina z podejrzeniem wrodzonej wady serca trafił do szpitala w szczecinie zdrojach i tu 12 dni czekał na kardiologa 13 dnia umarł,miał całkowity zły spływ żył płucnych.
 • 2012-06-27 13:14 | Emma

  Re:Źle urodzeni

  Moja córka nie ma zdiagnozowanego porażenia mózgowego,ale objawy wskazują na niedotlenienie.Aktualnie chodzi do VI klasy.Ani w szkole ani od Państwa nie dostała żadnej pomocy.Chodzi do klasy integracyjnej jako dziecko "zdrowe",bo poradnia nie może dać jej orzeczenia skoro nie ma podstawy do tego.Brakuje jej 3 punktów do normy intelektualnej.Szkoła robi jej jeszcze pod górkę!Przedmioty ścisłe leżą,więc ciągle uczy się dodatkowo w poradni.Wszystko prywatnie.Chciałabym dużo więcej dla niej zrobić,ale wszystko kosztuje.Takie dzieci jak ona nie dostają żadnej pomocy i są odpychane na każdym kroku!!rozumiem Panią doskonale..