Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Choroba dyplomatyczna

(2)
2006-02-17 17:58 | Polityka.pl
  • 2006-02-17 17:58 | Naomi

    Nas żal

    Żal ambasadorów? Nas żal, że znów za granica bedziemy świecić oczami, że bedziemy odpytywani, co znowu sie u nas dzieje i co to za ludzie. Juz wydawało sie że stanelismy na nogi pod tym wzgledem za Skubiszewskiego i Geremka. Wydawało sie, ze realizujemy cywilizowana polityke zagraniczną, że osiągamy sukcesy. Chociaz prawde mówiąc, co prof. Meller robi w takim towarzystwie, pozostaje dla mnie zagadką. Chyba ze jest po prostu urzednikiem Najjasniejszej Rzeczypospolitej.