Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niezależny jamnik potrzebny od zaraz

(3)
2006-02-17 19:34 | Polityka.pl
  • 2006-02-17 19:34 | at

    psy - czy ciag dalszy nastapi?

    Witam, brawo za artykul nt.psow, nawet jezeli autor nie mial zbyt duzego pojecia o temacie - w koncu nie mozna sie znac na wszystkim. Moze warto przymierzyc sie do kolejnych publikacji zdejmujacych odium z "bestii", a moze nawet propagujacych rozsadne postawy wobec tych fantastycznych zwierzakow? W kazdym przypadku psiej agresji wine ponosi czlowiek, czasami, niestety, tez ten zaatakowany. Znajomosc psiej psychiki nikomu nie zaszkodzila, tak jak przepisow ruchu drogowego, ktore obowiazuja rowniez pieszych i rowerzystow;)."Niesmiala propozycja na przyszlosc - aby na fotografie przed publikacja spojrzal ktos, kto choc z daleka widzial labradora, a moze nawet potrafil odroznic psy bawiace sie od "bojowych";)"Serdecznie pozdrawiam"Anna Taigner
  • 2006-02-20 10:14 | P,Malinowski

    Psia i kocia mać!

    Teraz czas napisać coś o obowiązkach właścicieli czworonogów.Każdy kochający psy lub koty powinien nie tylko płacić podatki, ale też wiedzieć co to jest cisza nocna , na czym polega czystość otoczenia, co znaczy bezpieczeństwo .Jak wygląda rzeczywistość można zauważyć wychodząc na ulicę lub odwiedzając piwniczne skrytki. Gdyby chociaż jedna złotowka z podatku od jednego czworonoga wpłynęła na fundusz schronisk nie było by chyba problemu z ich utrzymaniem i z kosztami sterylizacji.Pozdrawiam.