Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czyje rządy, tego sądy?

(2)
2006-02-20 16:16 | Polityka.pl
  • 2006-02-20 16:16 | AS

    Na marginesie

    Tak na marginesie, myslaca czesc naszych rodakow w kraju i za granica powinna na kolanach dziekowac teraz Kaczuchom ze wiedzieli lepiej niz wyborcy PiS i PO i nie dali sie tak jak ci wyborcy otumanic i zawiazali wspaniale koalicje rzadowe z LPR i Samoobrona w 100% zorientowane na rozwoj gospodarczy i cywilizacyjny kraju czego nigdy ci zgnili liberalowie z PO i UW niebyliby w stanie osiagnac, za wspanialomyslny gest - 20mln na kosciol - super pomysl, nastepnie nalezy ograniczyc fundusze na rozwoj przedsibiorczosci, budowe autostrad, szkolnictwo wyzsze, badania naukowe itd. a wspomagac o.Rydzyka, dac wszytkim becikowe (bogatym tez), podniesc zasilki, renty i emerytury, podniesc podatki tym krewpijacym przedsiebiorcom no i nie patrzec w przyszlosc bo za czarno wyglada, przeciez taka mamy wspaniala historie z ktorej duma wykarmimy cale pokolenia. No i zerwijmy stosunki z watykanem, wypedzmy biskopow z kraju bo sluza tylko zachodowi, po co nam papierz przeciez mamy o.Rydzyka i jego, tylko i wylacznie i bezdyskusyjnie prawdziwa doktryne wiary i polityki a tych wrednych dziennikarzy z gazet o zachodnim kapitje to powsadzac do wiezien bo niedlugo zamiast taksowek beda zamawiac limuzyny naszych uczciwych i rozgarnietych ministrow osmieszajac i oslabiajac dbajacy o rozwoj gospodarczy kraju rzad i jego administracje. Niech zyja!!! "Niech zyja!!! "Niech zyja!!!"