Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Para zarejestrowanych prezydentów

(8)
2006-02-24 13:01 | Polityka.pl
 • 2006-02-22 13:39 | niezbytnia

  ...

  Ciekawe czy Pilchu to przeczyta???;D
 • 2006-02-23 21:03 | m.m.

  Re: Zarejestrować proszę

  Podzielam całkowicie jak zwykle celne obserwacje Jerzego Pilcha. Obaj panowie K. powinni kury macać, a nie zajmować się polityką. Jest tylko jedna, acz zasadnicza różnica między nimi. Głupoty wyczyniane i wygadywane przez Klausa dają Czechom wiele uciechy ( jego słynne gadki internetowe), a nam z Kaczyńskimi ( l. mnoga celowa!) nie do śmiechu!
 • 2006-02-24 13:01 | telegraphic observer

  Zarejestrować proszę

  Panie Pilch, jest powszechnie wiadomo, że ja niekiedy oprotestowuje pańskie felietony. Ale Bóg świadkiem, gdybyśmy usiedli nad jakąś zakąską, nad wódeczką jako oczywistością nie będę się rozwodził, a na sam koniec tego posiedzenia skosztowali mojej ratafii rocznik 2004 (wiśnie, jeżyny %u2013 pardon %u2013 ostrężnice, maliny, jagody, truskawki, etc.) to byśmy nasze różnice bezpardonowo i bezpowrotnie zanegowali, powiem więcej, my byśmy te nie całkiem jasne rozbieżności wyzerowali na szaro."~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~"To było A, teraz idzie B. Proszę niniejszym administratora tego forum, aby mnie zarejestrował, ponieważ ja, podobnie jak pan Pilch uważam, że panowie prezydenci Kaczyński i Klaus (wyliczam alfabetycznie), ci tzw. światli mężowie stanu, są wynaturzeniem wzbudzającym nasze obrzydzenie. Z gory dziękuję.
 • 2006-02-24 17:06 | Bernard Baese

  Polakow nowe Drogi

  To co slyszy sie o Polsce za granica bardzo przygnebia nie tylko Polakow. Zaniepokojenie"sytuacja w Polsce powoduje niepokoj u sasiadow."Narod Polski byl gnebiony przez tyle lat przez "samych swoich rodakow i tak chyba bedzie nadal."Szkoda ze nie zwyciezyla madrosc!
 • 2006-02-25 12:45 | Uśpiony

  zdenerwować się można

  Racja p. Pilch. Na początek "pod nóż" homoseksualiści, potem innowiercy, ale przecież od tego ( w Polsce) lepiej się dziać nie będzie. Znajdzie się wtedy nowy wróg. Po mniejszościach seksualnych, przyjdzie czas na mniejszszości narodowe, wychwyci się do któregoś pokolenia skażone polskie geny, aż na samym końcu zostanie dwóch prawdziwych Polaków o jednakowym DNA.
 • 2006-02-26 14:01 | adam

  Para zarejestroiwanych

  "Zarejestrowane pary homo... budzą w parze Klaus Kaczyński dumę, ponieważ obaj ci europejscy przywódcy dumni są, że nie dopuszczają do ich rejestracji.""Coś tu Panie Pilch z logiką nie za bardzo. Powinno być "niezarejestrowane". Ponadto poziom Pańskich dywagacji nie odbiega od poziomu tych biednych chłopców, którzy głupawo komentują wszelkie wydarzenia. Rzeczywiście, głupota to choroba roznoszona przez słaba środkowoeuropejską demokrację.
 • 2006-02-28 14:12 | zosia

  seks i polityka

  tekst sluszny, smiech i grzech, jak to u JP. Mam nadzieje, ze po oczyszczeniu mediow ze scen seksu i przemocy, odpowiednich oswieconych komentarzy, ciaglej emisji jedynie slusznych wizerunkow i orientacji, koniec koncow niz demograficzny osiagnie niebezpieczne dno i wladze - obecne czy przyszle - zastanowia sie nad jakims nowym, etycznie i erotycznie poprawnym afrodyzjakiem dla Narodu.