Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

0,01, czyli 44

(4)
2006-02-23 16:41 | Polityka.pl
 • 2006-02-23 16:41 | telegraphic observer

  jestem dumny

  Przeciez 24-te miejsce ex-equo w konkurencji medalowej igrzysk nie jest zle, nawet jesli Burkina Faso zdobedzie medal i zepchnie Polske na 25-te. Tez sobie kupilem bialo-czerwony szalik, z malymi czerwonymi listkami - z daleka wygladaja jak kropki.
 • 2006-02-23 17:11 | m.m.

  Też mi radony akcent!

  Ale pan redaktor strzelił, jak kulą w płot. Marcinkiewicz na trybunach i radosny akcent! Chyba, że panu redaktorowi pomyliły się czcionki; miało być "żałosny akcent", a wyszło.... Oj, głupio wyszło!
 • 2006-03-02 08:09 | zupi

  Sprotów zimowych w Polsce nie ma -

  i tu autor ma rację. Ale popełnił falstart, bo przecież dwa medale w końcu zdobyliśmy. Jednak cały PZN należałoby rozpędzić na cztery wiatry. Zawodników mamy kilku, a działaczy kilka tysięcy.